Úvod » Školní basketbalová liga

Výsledky utkání školní ligy

publikováno 04.03.2013

ZŠ Gorkého : ZŠ Na Nábřeží    12 : 12


Děti bojovaly ze všech sil a těší se na další zápas.

ZŠ G. Svobody : ZŠ 1. Máje     32 : 15
 

Děti z obou týmů nastoupily do zápasu odhodlaně a s nasazením pravých baskeťáků. Trenéři obou celků kladli důraz hlavně na obranu, což se dětem od prvopočátku připomínalo. Hra se s nepřesnými střeleckými pokusy přelévala od jednoho koše k druhému. Skóre otevřeli domácí a odskočili hostům na rozdíl šesti bodů, tento stav však moc dlouho nevydržel. Celek G. Svobody začal lépe bránit a z protiútoků do poloviny zápasu otočil výsledek na 8:12. Z důvodu nemoci, chybělo na obou stranách mnoho opor. Je tedy správné a potřebné říct, že nemocemi omezený kádr ZŠ G. Svobody, doplnily dvě hráčky, které jsou sice žákyněmi stejné školy, ovšem jsou již v kádru BK Havířov. ZŠ 1. Máje vs. ZŠ G. Svobody 15 : 32. Zdá se, že konečný výsledek vypovídá o jednoznačném vývoji zápasu, ale nenechte se mýlit, nebylo tomu tak! Děkujeme paní trenérce Jiřince za skvělý zápas a těšíme se na odvetu.

ZŠ Pujmanová - ZŠ Mládežnická 28 : 6

Děti z basketbalového kroužku ZŠ Mládežnické vyjely na své první utkání školní ligy na ZŠ Pujmanovou. Rozdíl byl vidět především ve zkušenosti. Skvělé bylo, že děti ze ZŠ Mládežnické si mohly zahrát na minikoš, který jim na jejich škole chybí. 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Nábor 2021
     Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace