Úvod » Školní basketbalová liga

ZŠ G. Svobody obhájila loňské vítězství !!!!!

publikováno 17.04.2013

V úterý 16.4. proběhl ve SH Žákovské 2. ročník Havířovské olympiády "Basket pro radost:" Turnaje, který je určen pro žáky 2.-5. tříd ZŠ v Havířově, se zúčastnilo rekordních 10 základních škol, celkem téměř 150 dětí.  Letos na olympiádě startovala hostující ZŠ Kameničky z Vysočiny, která svým startem turnaj obohatila. Vítězem se stala ZŠ G. Svobody, která pod vedením V. Nováka obhájila loňské vítězství. Finálové utkání bylo velmi dramatické, 2 sekundy před koncem utkání vstřelila ZŠ G. Svobody koš ze střední vzdálenosti a zvítězila nad ZŠ Na Nábřeží nejtěsnějším rozdílem 9 : 8. Herní úroveň všech týmů se oproti loňskému roku zvýšila. Je vidět, že trenéři či pedagogové pracují s dětmi na velmi dobré úrovni. Děkujeme všem za celoroční práci s dětmi v basketbalových kroužcích na ZŠ.(Y)

Pořadí:

1. ZŠ G. Svobody

2. ZŠ Na Nábřeží

3. ZŠ 1. Máje

4. ZŠ Gorkého

5. ZŠ M. Pujmanové

6. ZŠ F. Hrubína

7. ZŠ Žákovská

8. ZŠ Kameničky

9. ZŠ Mládežnická

ZŠ Kudeříkové - hrající bez nároku na umístění

Statutární město Havířov podpořilo tento turnaj věnováním cen a upomínkových předmětů. ČBF přispěla na tento turnaj malým finančním obnosem. Sponzorům akce touto cestou děkujeme. Celou akci zachytila na svých snímcích Vendula Smutková, které také děkujeme.

Výsledky utkání najdete v sekci školní basketbalová liga.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Nábor 2021
     Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace