Úvod » Školní basketbalová liga

3. ročník Havířovské olympiády "Basket pro radost"

publikováno 12.05.2014

Datum:                      15. Května  2014

Místo konání:            hala Žákovská, ul. Komunardů 988/3, Havířov-Město

Účastníci:                  žáci a žákyně 2.-5. tříd ZŠ

                                  

R O Z L O S O V Á N Í :

      Skupina A                                                    skupina B                              

1. ZŠ 1. Máje                                                       1. ZŠ G. Svobody

2. ZŠ M. Kudeříkové                                           2. ZŠ ZŠ Pujmanové

3. ZŠ Na Nábřeží                                                 3. ZŠ Žákovská

4. ZŠ F. Hrubína                                                  4. ZŠ Gorkého

5. ZŠ Kameničky                                                  5. Přípravka BK Havířov                                   

Časový harmonogram: 

                  Hřiště A                                                  Hřiště B              

8.00   S l a v n o s t n í     z a h á j e n í

8.30     1. Máje – Kudeříková                                    G. Svobody - Pujmanová 

9.00     Na Nábřeží – Hrubína                                    Žákovská - Gorkého

9.30     1. Máje – Kameničky                                     G. Svobody – BK Havířov

10.00   Kudeříková – Hrubína                                    Pujmanová - Gorkého            

10.30   Na Nábřeží – Kameničky                               Žákovská – BK Havířov

11.00   1. Máje – Hrubína                                           Svobody - Gorkého   

11.30   Kudeříková – Kameničky                               Pujmanová – BK Havířov  

12.00   1. Máje – Nábřeží                                           G. Svobody - Žákovská   

12.30    Hrubínova – Kameničky                                Gorkého – BK Havířov 

13.00    Kudeříková – Na Nábřeží                              Pujmanová - Žákovská   

13.30     5A – 5B                                                          4A – 4B  

14.00     3A – 3B                                                           2A – 2B

14.30     Finále

15.00     Slavnostní ukončení – předání cen

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Nábor 2020
     



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace