Úvod » 2016 -2017 » U17 - extraliga

Skvělý víkend kadetek - vítězství nad Pardubicemi i Hradcem

publikováno 08.11.2016 (aktualizováno 25.07.2017)

BK Havířov - BK Studánka Pardubice  66 : 60 (14:23, 38:28, 49:53)

V sobotu jsme si připsaly cenné vítězství nad zatím neporaženou Studánkou Pardubice. Zápas se vyvíjel dost netradičně. Pardubice hrály výborně v 1. a 3. čtvrtině, my ve 2. a 4Q. Zápas byl ve statistikách poměrně hodně vyrovnaný. Velmi dobře jsme vstoupily do závěrečné čtvrtiny, kdy jsme se z -4 dostaly na +5. Rozhodly i  TH, v poslední čtvrtce 11/8. Aťa si připsala další double-double za 29 bodů + 11 doskoků.

Body: Kopecká A. 29 (11 doskoků, 1x3, TH 11/10), Lacinová B. 12 (2x3), Paťorková A. 8 (10 doskoků, TH 6/2), Busková G. 8 (2/2), Menšíková K. 6, Kopecká P. 3 (3/3), Jurečková A., Križanová J. Lipková J., Grobelná N.

BK Havířov - Sokol Hradec Králové 78 : 67 (24:16, 33:28, 58:45)

V neděli nás čekal další kvalitní soupeř. Oproti sobotě jsme si vytvořily v 1Q slibný náskok osmi bodů, který se do poločasu ztenčil na pouhých 5 bodů. Hradec nám nedovolil odskočit na větší bodový náskok, vždy, když jsme šly do 10-ti bodového vedení, Hradec okamžitě reagoval úspěšnou střelbou. Ve 4Q soupeř rychle nasbíral 4 fauly a my jsme toho dokázaly využít. Hrály jsme aktivně na koš a fauly trestaly úspěšnými TH. Pochvalu zaslouží celý tým. Aťa, Gabka i Anička si připsaly double-double.

Body: Kopecká A. 30 (13 doskoků, 6 bloků !!!, TH 7/6), Busková G. 20 (14 doskoků, TH 5/4), Paťorková A. 10 (14 doskoků, TH 10/6), Menšíková K. 11 (4/1), Križanová J. 4, Lacinová B. 2, Jurečková A. 1 (2/1), Kopecká P., Lipková J., Grobelná N.