Prohra s HB Basketem, výhra ve Strakonicích

publikováno 23.11.2016 (aktualizováno 25.07.2017)

kadetky U17 - extraliga

HB Basket Praha - BK Havířov    69 : 63 (17:15, 33:24, 51:48)

V sobotním utkání jsme podaly zatím nejhorší výkon v této sezóně. Do poločasu byl náš velký problém dát koš a po celý zápas nás trápilo velké množství ztrát - celkem 35!!! Přesto jsme bojovaly do konce utkání. Kika dlouhou trojkou nás ve 40. min. přiblížila na kontaktní 4 body, ale to bylo z naší strany vše. Zápas se nám vůbec nevydařil.

Body: Kopecká A. 24 (TH 8/6, 15 doskoků), Menšíková K. 18 (4x3, TH 4/4), Busková G. 10, Paťorková A. 6, Jurečková A. 3 (1x3), Križanová J. 2, Kopecká P., Kuběnová T., Lacinová B.

BK Strakonice - BK Havířov   51 : 68(11:19, 28:32. 39:49)

V neděli jsme byly lepším týmem, i když do poločasu jsme dávaly soupeři trochu šanci, že by mohl překvapit. Dokázaly jsme si pohlídat klíčové hráčky soupeře. Strakonice  na nás hrály větší část utkání zónovou obranu, se kterou jsme si dokázaly poradit.

Body: Kopecká A. 28 (2x3), Menšíková K. 13 (2/0, 3x3), Paťorková A. 13 (18 doskoků, TH 8/5), Busková G. 7 (2/1), Kuběnová T, 7 (2/1), Jurečková A., Kopecká P., Križanová J., Lacinová B.