Úvod » 2016 -2017 » U19 - liga

Naděje na postup do finálové skupiny žije !!!!

publikováno 13.12.2016 (aktualizováno 25.07.2017)

BK Havířov - Handicap Brno "B"   61 : 56 (22:17, 38:26, 47:43)

Z našeho pohledu zásadní utkání pro udržení naděje na postup do finálové skupiny. Do utkání jsme vstoupily velmi dobře. Hrály jsme pohledný, rychlý basketbal podpořený dobrou obranou. Ve 25. minutě jsme vedly 47 : 30. Poté soupeř výrazně zvýšil tlak v obraně a několika zisky nás znejistěl. Na koš jsme čekaly dlouhých 6 minut. Soupeř snížil naše vedení na 4 body. Poslední čtvrtina byla velmi vyrovnaná (14:13), v závěru udržela Píska koncentraci a proměnila 3 TH ze 4 pokusů.

Body: Písková  T. 13 (3x3, TH 6/4), Paťorková A. 13 ((2/1), Heincová V. 10, Popelková K. 8 (2x3), Botková T. 7 (1x3), Kuběnová T. 6, Menšíková K. 4, Jurečková A.

BK Havířov - Jiskra Kyjov   98 : 57 (26:12, 51:31, 76:43)

V nedělním utkání jsme předvedly nevídaný střelecký koncert. Celkem jsme trefily 13 trojkových pokusů, při poměrně solidní úspěšnosti. Utkání se hrálo svižně. hrály jsme s chutí a s nasazením. Výhrou Ostravy nad Handicapem Brno se nám výrazně otevřela šance na postup do finálové skupiny (postupují pouze první 2 týmy). Musíme však zvítězit v Poděbradech nebo v Pardubicích. Utkání se budou hrát první týden v lednu na hřišti soupeřů.

Body: Heincová V. 22 (10/8), Písková T. 17 (5x3), Menšíková K. 15 (3x3, 2/2), Paťorková A. 15 (5/3), Popelková K. 11 (3x3), Botková T. 7 (1x3), Križanová J. 5 (1x3) Kuběnová T. 4, Jurečková A. 2 (2/2)