Úvod » 2016 -2017 » U15 - extraliga

Na USK jsme doma nestačily, Slovanku jsme potrápily

publikováno 07.02.2017 (aktualizováno 25.07.2017)

BK Havířov - USK Praha     57 : 92  (13:16, 29:46, 42:72)

S týmem z čela tabulky jsme držely krok pouze první čtvrtinu. Soupeřky měly výškovou převahu, kterou náležitě využívaly, byly rychlejší v nájezdech na koš a měly také výraznou rozehrávačku,  kterou jsme měly problém ubránit.  Chyběl nám doskok obranný i útočný. Dobře nám vycházel jen rychlý protiútok, ale i tam máme velké procento nepromněněných.

body: Kopecká P. 14 (2/2), Lipková 12 (6/4), Grobelná 10, Kubíčková 9 (1x3, 5/2), Urbančíková 5 (2/1), Krčmářová 2, Pezdová 2, Morská 2 (2/2), Snopková 1 (2/1), Kolková (2/0), Vajglová, Bělicová

BK Havířov - Basket Slovanka Praha   59 : 60  (13:12, 27:34, 36:51)

V nedělním utkání jsme vyhrály první a poslední čtvrtinu. Zápas, kde jsme hlavně chybovaly v obraně, špatně přebíraly, odstupovaly a pouštěly soupeře do druhých a třetích střel.  Soupeř vedl po 3q o15 bodů. Závěr, ale patřil jednoznačně našim holkám, které předvedly fantastický výkon v obraně a také v útoku. Rychlým protiútokem a 3 trojkými střelami se na soupeře dotáhly a dokázaly sobě a všem fanouškům,  že jsou schopné hrát naprosto s kýmkoliv vyrovné utkání.  Za skvělý výkon zaslouží obrovskou pochvalu !!!!

body: Kopecká P. 15 (2x3, 5/2), Kubíčková 15 (3x3, 2/2), Grobelná 12, Lipková 8 (4/2), Krčmářová 6, Kolková, Kokošková, Morská, Pezdová, Bělicová, Urbančíková, Snopková