Úvod » 2016 -2017 » U19 - liga

Doma bez úspěchu

publikováno 05.03.2017 (aktualizováno 25.07.2017)

BK Havířov - DBAK Plzeň 57 : 84 (10.24, 29:39, 43:59)

V týmu juniorek  stále chybí 4 hráčky ze základní sestavy a tato situace se zřejmě do konce sezóny nezmění. V utkání proti Plzni jsme zaspaly první čtvrtinu a soupeř se dostal do pohodového náskoku. Zlepšily jsme obranu a s dobrým procentem úspěšnosti jsme střílely za 3 body. Od 10. - 35 min. jsme hrály vyrovnaně. Bohužel poslední 3,5 minuty utkání jsme hrály příliš odevzdaně a soupeř šňůrou 13 : 1 výrazně navýšil svůj náskok.

Body: Písková T. 20 )4x3, 3/2), Lacinová B. 13 (3x3, 2/1), Kuběnová T. 10 (2/2), Menšíková K. 6 (1x3, 2/1), Pavlicová E, 6 (2/0), Križanová J. 2

BK Havířov - Sokol Nusle Praha  46 : 71 (518, 15:34, 31:53)

V neděli jsme hrály první poločas velmi vlažně. Soupeř skóroval bez většího úsilí a vytvořil si 20-ti bodový náskok. Ve druhém poločase jsme zlepšily práci na doskoku a odvážily se k nájezdům do koše. Ve 34. minutě jsme snížily soupeřův náskok na 14 bodů. V tak úzké rotaci nám však došly síly a v závěru už skóroval jen soupeř.

Body: Kuběnová T. 15 (8/7), Menšíková K. 12 (1x3, 2/1), Písková T. 12 (1x3, 8/7), Pavlicová E, 4, Lacinová B. 4 (1x3, 2/1), Križanová J. 1 (2/1)