Úvod » 2016 -2017 » U15 - extraliga

Starší žákyně ukončily soutěž 11. místem v extralize

publikováno 04.05.2017 (aktualizováno 25.07.2017)

BK Havířov - HB Basket   52 : 74   (11:16, 30:27, 40:48)   Do poločasu vyrovnané utkání !!

body: Kopecká P. 19 (7/4, 1x3), Kubíčková E. 9 (5/2, 1x3), Snopková 4, Morská 5 (1x3), Lipková 4, Kokošková 4 (2/2), Bělicová 3 (2/1), Grobelná 2, Urbančíková 2, Pezdová 2/0, Krčmářová, Kolková

BK Havířov - Kralupy N./V.    60 : 64  (12:15, 25:30, 48:46) Vítězství bylo na dosah !!

body: Kubíčková E. 20 (2/2, 4x3), Urbančíková 10, Lipková 7 (1x3), Grobelná 7 (3/1), Kopecká P. 5 (4/0, 1x3), Snopková 4, Bělicová 4 (1/0), Morská 3 (1x3), Kokošková, Pezdová, Krčmářová, Kolková

Poslední extraligový víkend na domácí palubovce přinesl velmi pěkná utkání. S oběma týmy z první osmičky jsme odehrály vyrovnané zápasy. S týmem HB Praha jsme držely krok do 3Q. V poslední čtvrtině nás zlomil pěti minutový střelecký výpadek a o vítězi bylo rozhodnuto. S týmem Kralup nám k vítězství chyběla lepší střelecká muška a také větší koncentrace v obraně, kde jsme obdržely spoustu jednoduchých košů. V obou utkáních jsme měly výborné rychlé protiútoky, dařila se střelba za tři body.  Zaostávaly jsme ovšem na doskoku, kde jsme mnohdy soupeře pustily do druhých i třetích střel.

Starší žákyně obsadily v Extralize U15 konečné 11. místo. Během extraligové sezony holky odehrály spoustu těžkých utkání.  Jejich týmové výkony byly zápas od zápasu lepší a ukázaly, že jsou schopné hrát vyrovnaně s kterýmkoliv týmem v republice.

V nejbližší době čeká tým kvalifikace o postup do DL U17. První kolo proběhne 20.5.-21.5.2017.