Úvod » 2017 - 2018 » 1. liga žen

Vítězná premiéra se Spartou, na USK "B" jsme nestačili

publikováno 25.09.2017 (aktualizováno 04.09.2018)

BK Havířov - Sparta Praha   76 : 52 (20:17, 42:23, 59:36)

Body: Busková G. 20 (2x3, 3/3), Kubíčková A. 12 (3/3, 1x3), Kopecká A. 10 (2x3), Pavlicová A. 8 (1/0), Písková T. 8 (2x3), Drtilová M. 7 (1x3, 2/0), Káňová K. 5 (1x3) , Rašková N. 2 (2/2), Frgálová K. 2, Paťorková A. 2 (1/0), Menšíková K., Heincová V.

BK Havířov - USK Praha B  76 : 97 (23:26, 4:49, 59:78

Body:  Paťorková A. 16 (TH 7/4), Drtilová M. 16 (2x3), Busková G. 13 (5/5), Frgálová K. 12 (1x3, 4/3), Pavlicová A. 11 (4/1), Písková T. 4 (2/2), Muntágová S. 3 (1x3), Káňová 1 (2/1), Menšíková K., Lacinová B., Heincová V.

Komentář trenéra L. Pavláta:  "Do prvního utkání v sezóně jsme vstoupili nervózně a soupeře jsme začali přehrávat až od druhé čtvrtiny. Postupně jsme navyšovali náskok až na poločasových +19. V druhém poločase jsme si hlídali náskok, nepustili soupeře na dostřel a v pohodě vyhráli vysokým rozdílem.

V neděli jsme narazili na individuálně a takticky vyspělejšího soupeře, který byl v tomto utkání určitě favoritem. Přesto jsme celý první poločas drželi hlavně na útočné polovině krok. Zle nám nevyšel vstup do druhé poloviny (dovolím si napsat, že ani rozhodčím se vstup do druhé půle nepovedl) a úsek prvních 5-ti minut jsme prohráli 16:0. Soupeř už nás do zápasu nepustil. "