Úvod » 2017 - 2018 » 1. liga žen

Ženy si drží 50% úspěšnost v domácím prostředí

publikováno 09.10.2017 (aktualizováno 04.09.2018)

BK Havířov - Sokol Nusle 60 : 57 (14:9 27:30 45:43)

Body: Busková G. 19 (2x3, 6/5), Drtilová M. 12 (3x3, 4/3), Kopecká A. (1x3, 2/1), Kubíčková A. 9 (2/1), Frgálová K. 3 (2/1), Písková T. 3 (1x3), Rašková N. 2 (2/2, 7 asistencí), Pavlicová A. 2 (13 doskoků), Menšíková K., Heincová V., Káňová K., Muntágová S.

BK Havířov - Bižuterie Jablonec  65 : 78 (11:18, 33:40, 44:60)

Body: Drtilová M. 26 (3x3, 5/5), Muntágová S. 9 (1x3, 2/2), Busková G. 8 (4/3, 1x3), Písková T. 7 (1x3), Pavlicová A. 6, Káňová K. 4, Frgálová K. 3 (1/1), Heincová V. 2, Menšíková K., Lacinová B.

Komentář trenéra L. Pavláta:

V sobotu jsme narazili na velmi silného soupeře z Nuslí. Několik bývalých hráček se zkušenostmi s ŽBL na straně hostí, proti našemu dravému mládí a současně hráček ŽBL. Úvod patřil nám a vypadalo to na jednoznačnou partii, ale soupeř ve druhé čtvrtině zabral a skóre otočil. Ve druhém poločase jsme dotahovali a soupeř několikrát odskočil na více než jednu střelu. Konečný zvrat nastal až v poslední pětiminutovce. Nusle ještě mohly vyrovnat poslední střelou v závěru, ale naštěstí pro nás neproměnil.

V neděli jsme se trápili hlavně na útočné polovině. Brzdili nás problémy s fauly podkošových hráček a změny obrany nefungovaly tak jako v sobotu. Soupeř byl efektivnější v zakončení a školil nás v jednoduchosti. Zasloužená výhra Jablonce.