Úvod » 2017 - 2018 » 1. liga žen

Prohra v Pečkách i v Pardubicích

publikováno 06.11.2017 (aktualizováno 04.09.2018)

TJ Sokol Pečky - BK Havířov   74 : 60 (25:20, 34:35,  58:45)

Body: Drtilová M. 19 (2x3, 1/1), Busková G. 12 (8/6), Pavlicová A.  9 (2/1), Morávková A.  6, Frgálová K. 6, Káňová K. 4, Menšíová K. 3 (1x3), Písková T. 2, Lacinová B.

BK Studánka Pardubice - BK Havířov 68 : 53 (12:19, 28:36, 49:47)

Body: Busková G. 16 (11 doskoků, 1x3, TH  2/1), Pavlicová A. 15 (18 doskoků !!!, 1/1), Frgálová K. (1x3), Drtilová M. 6, Morávková A. 6, Písková T. 1 (2/1), Menšíková K., Lacinová B., Káňová K.

Komentář trenéra L. Pavláta : První dvě venkovní utkání jsme absolvovali na hřištích Peček a Pardubic. Oba zápasy jsme měli dobře rozehrané v obou jsme v poločase vedli. V Pečkách nás domácí výrazně přehráli ve třetí čtvrtině, přesto jsme bojovali až do konce a odvezli si přijatelný výsledek do odvety. Pardubický výsledek je velice krutý vzhledem k vývoji utkání. Ještě ve druhé minutě čtvrté čtvrtiny jsme vedli, ale závěr nám hodně nevyšel a prohráli jsme o 15 bodů. Sami sobě jsme si na tomto výjezdu dokázali, že může hrát vyrovnané zápasy v jakékoliv sestavě. K úspěchu v těchto dvou zápasech nám chyběl kousek.