Úvod » U15 - starší žákyně » Výsledky + komentáře

Prohra na Žabinách, cenná výhra nad KP

publikováno 13.11.2017

BK Žabiny Brno - BK Havířov    68 : 54   ( 9:13, 33:34, 51:45)

Vstup do zápasu jsme zvládly velmi dobře a do poločasu držely se soupeřem krok. Po poločase jsme v přechodové fázi ztratily spoustu míčů a polevily především v obraně, kde jsme nedokázaly zabránit nájezdům do bedny.

body: Kubíčková E. 14 (1x3, 2/1), Morská 11 (3/3), Kokošková 10 (2/0), Kalábová 6 (2/0), Urbančíková 5,  Bělicová 4, Válková 4, Vajglová, Bubelová, Durčáková, Bernacíková

KP Brno - BK Havířov                49 : 70  (7:21, 22:40. 34:56)

V nedělním utkání jsme zejména nasazením v obraně dostaly soupeře pod tlak a od počátku byly ve vedení. Pod košem jsme kralovaly na doskoku a hrály rychle dopředu. Utkání se hrálo se vysokém tempu a domů vezeme důležité body pro postup do Extraligy.

body: Kubíčková E. 20 (1x3, 3/1), Kalábová 18 (3/2), Kokošková 8 (1x3, 2/1), Bělicová 6, Válková 6 (2/2), Urbančíková 5 (1x3), Bubelová 3 (2/1), Durčáková 2, Morská 2 (2/0), Vajglová (2/0), Bernacíková-