Úvod » 2018 - 2019 » U17 - extraliga kadetek

Kadetky obsadily v Brně 4. místo

publikováno 04.09.2018 (aktualizováno 22.07.2019)

Kadetky U17 obsadily na turnaji v Brně 4. místo

Po náročném soustředění odjely kadetky na turnaj do Brna. V sestavě chyběla Eliška Kubíčková (volno po repre) a Eliška Bělicová (výron kotníku). V sobotu jsme odehrály 3 zápasy. V posledním utkání s Chomutovem, ve kterém jsme hrály o prvenství ve skupině, nám došly síly. Pro Chomutov to byl v sobotu první zápas a my jsme stíhaly pouze v první čtvrtině, kterou jsme vyhrály 15:12. Ve zbytku utkání jsme na soupeře už fyzicky nestačily. V neděli v boji o 3. místo jsme podlehly posíleným Žabinám o reprezentantku Pokornou. První poločas jsme hrály s příliš velkým respektem (-21 bodů). Do druhého poločasu jsme nastoupily s odhodláním snížit bodový rozdíl. A to se nám podařilo. Druhý poločas jsme vyhrály o 2 body.  V All Stars turnaje byla Pája Kopecká.