Úvod » 2018 - 2019 » U15 - extraliga

Brněnské týmy byly lepší !!!

publikováno 02.10.2018 (aktualizováno 22.07.2019)

K Havířov - BK Žabiny  65 : 108  (16:21, 32:58, 48:88)

Se Žabinami jsme držely krok pouze první čtvrtinu. Druhou jsme prohrály o 21 bodů a náskok rostl i v druhé půli. Měly jsme problém v přechodové fázi, spoustu ztrát z přihrávek a driblinku.  Žabiny byly lepší a zasloužily si vyhrát.

body: Břenková 27 (6/3), Hájková 10 (1x3, 3/1), Lapišová 10, Hejsková 9 (1x3, 2/2), Válková 8 (1x3, 6/3), Krajíčková 1 (2/1), Slížová, Macurová, Ježová

BK Havířov - KP Brno    75 : 86  (21:27, 36:46, 53:67)

Dnes soupeř od počátku nabral vedení a to si udržel až do konce. Zbytečné chyby, ztráty a hlavně doskok, kde nejsme důslední v odstavování. Soupeř skóruje z druhých nebo třetích střel a to nám bere spoustu sil. Přesto všechno jsme bojovaly až do konce a podaly velmi sympatický výkon.

body: Válková 23 (8/7), Hájková 18 (10/8), Břenková 11 (5/3), Hejsková 10 , Lapišová 7 (1x3), Krajíčková 6 (4/2), Slížová, Ježová, Macurová