Úvod » 2018 - 2019 » U17 - extraliga kadetek

Kadetky si připsaly první výhru

publikováno 08.10.2018 (aktualizováno 22.07.2019)

BK Havířov - BA Sparta  63 : 70 (16:18, 36:35, 47:53)

Se Spartou jsme držely krok do 26. minuty, kdy jsme naposledy vedly 47:45. Poté jsme 6. minut nevstřelily koš a soupeř se šňůrou  12 : 0 dostal do desetibodového vedení. Přesto jsme ještě zabojovaly a dostaly jsme se na kontaktních 5 bodů, ale na více nám síly nezbyly. Pozitivem utkání je, že bodovaly všechny hráčky a bojovaly jsme do poslední minuty. Po zranění Domči v přípravě se budeme muset vyrovnat s výškovou převahou všech soupeřů.  Spoustu košů dostáváme zbytečně z 2 - 4 střel soupeře. Nejsme důsledné na obranném doskoku, tuto činnost budeme muset výrazně zlepšit.

Body: Szabó V. 17 (1x3, 4/2), Urbančíková N. 16 (3x3, 1/1), Kubíčková E. 9 (4/3, 13 doskoků, 6 asistencí), Bělicková E. 5 (1x3), Snopková B. 5 (1x3), Kopecká P. 4, Durčáková T. 4, Lipková J. 3

BK Havířov - HB Basket  82 : 66 (16:12, 46:30, 70:48)

V neděli jsme si připsaly první a důležitou výhru. Prapor zvedla svým famózním výkonem Elda, která byla velmi aktivní ve hře na koš a na doskoku. HB Basket se snažil hrát zónový presink, na který jsme byly připravené a když jsme "neplašily", tak jsme ho snadno překonávaly. Ve 3Q nás soupeř přibrdil zónovou obranou a snížil náš náskok na 11 bodů. V tu chvíli si připsala  důležitých Durča 9 bodů a žádné drama jsme nedopustily. Letos nás čeká těžká sezóna a toto vítězství je pro nás důležitým povzbuzením.

Body: Kubíčková E. 27 (2x3, TH 4/3, 19 doskoků, 6 asistencí), Urbančíková N. 17 (1x3), Durčáková T. 11 (2x3, 1/1), Lipková J. 9 (1x3), Snopková B. 9 (1x3, 2/2), Szabó V. 4 (4/2), Kopecká P. 3 (6/3), Bělicová E. 2