Úvod » 2018 - 2019 » U15 - extraliga

S Prostějovem vítězně doma i venku

publikováno 29.10.2018 (aktualizováno 22.07.2019)

TJ OP Prostějov - BK Havířov   46 : 56   (14:13, 25:35, 35:50)

V sobotu jsme na půdě soupeře hrály velmi těžkopádně. Bez zisku v obraně jsme se nedostaly do rychlého protiútoku. Z postupného jsme měly spoustu nevydařených střel. Do poločasu jsme nabraly 10ti bodové vedení (v 3Q i 16ti bodové), V poslední čtvrtině jsme od 6 minuty již nedokázaly skórovat a soupeř nás potrestal ještě 8 slepenými koši. Dramatický závěr jsme však zvládly a domů vezeme body za výhru.

body: Válková 20 (9/4), Břenková 16 (4/0), Hájková 7 (2/1), Lapišová 6 (5/2), Hejsková 5 (1x3), Slížová 2, Krajíčková, Ježová

BK Havířov - TJ OP Prostějov    95 : 37   (29:4, 45:14, 63:24)

V neděli jsme celoplošnou obranou soupeře nepustily do hry, zisky jsme okamžitě využily do rychlého přechodu. Hrály jsme rychlý a dynamický basket. Výborná obrana celého týmu a zlepšení na obranném doskoku přinesla radost ze hry a také pochvalu týmu za skvělý kolektivní výkon.

body: Válková 23 (4/1), Hájková 20 (3x3, 6/3), Břenková 18 (5/4), Lapišová 17 (2/1), Krajíčková 7 (6/5), Slížová 6 (2/2), Hejsková 3 (1x3), Ježová 1 (3/1)