Úvod » 2018 - 2019 » U15 - extraliga

Senzační výhra doma nad SBŠ, vítězství i nad Basketem Ostrava

publikováno 12.11.2018 (aktualizováno 22.07.2019)

BK Havířov - SBŠ Ostrava     90 : 89   (30:16, 47:37, 59:71)

Vstup do dnešního utkání zasloužil ovace. Od první minuty hrály holky skvěle v obraně a ze zisků byly rychlé protiútoky. Do první půle bylo utkání v naší režii a náš tým hrál výborný zápas. Po poločasu jsme ztratily koncentraci především v obraně a 3Q jsme prohrály 12:34. Utkání se ovšem nedá vyhrát samo. Rychlý pokles vystřdalo vzpamatování a náš tým se rozhodl, že práci, kterou začal, také dokončí. Skvělá obrana v závěru a koše, které padly, když jsme potřebovaly, rozhodly o našem zaslouženém vítězství. Z první výhry v derby a ze skvělého výkonu v čele s Lucii, která dnes byla holkám velkou oporou,  se radoval tým a fanoušci,  kteří byli pro nás také velkou oporou.

body: Válková 29 (2x3, 10/3), Břenková 22 (11/6), Hájková 17 (9/7), Lapišová 8 /1x3, 6/3), Hejsková 5 (1x3), Slížová 4, Krajíčková 3 (1/1), Ježová 1(2/1), Macurová

BK Havířov - Basket Ostrava   87 : 52  (28:16, 50:32, 62:41)

V tomto utkání jsme od počátku hrály rychlý basket. Soupeř nám nedělal větší potíže a my jsme s přehledem vyhrály vysokým rozdílem.

body: Břenková 34 (4/2), Válková 20, Lapišová 18, Krajíčková 6, Hájková 5 (2/1), Slížová 2, Hejsková 2, Ježová