Úvod » 2018 - 2019 » U17 - nadregionální liga

Prohra doma se SBŠ

publikováno 20.01.2019 (aktualizováno 22.07.2019)

BK Havířov B - SBŠ Ostrava C   43 : 69 (4:23, 19:33, 30:55)
V nadregionální soutěži jsme nastoupily proti vedoucímu týmu  soutěže SBŠ Ostravě "C". Hostující tým hrál téměř celé utkání zónovu obranu, se kterou jsme si ještě v tomto věku nevěděly rady. Po první nepovedené čtvrtině jsme vyrovnaly hru v poli a  zisky v obraně jsme snížily náskok soupeře. V průběhu druhého poločasu jsme nebyly úspěšné ve střelbě a soupeř svůj náskok navyšoval. Škoda, že nedokážeme udržet koncentraci v obraně celé utkání. Dobré okamžiky jsme střídaly odevzdanou hrou. Velmi dobré utkání odehrála Lapi, a to jak útočné, tak na obranné polovině.

Body: Lapišová K. 12 (2x3), Hejsková E. 9 (1x3), Hájková N. 8 (2/2), Snopková B. 6 (1/0), Bělicová E. 3 (6/3), Dvořáková H. 2, Künzelová K. 2, Vajglová S. 1 (1/0)