Úvod » 2018 - 2019 » U17 - extraliga kadetek

z Prahy vezeme vítězství nad BA Spartou

publikováno 28.01.2019 (aktualizováno 22.07.2019)

HB Basket Praha - BK Havířov   72 : 62 (22:14, 39:29, 60:44)

Na zápas proti HB jsme byly připravené, ale nedokázaly jsme to v zápase aplikovat. V zónovém i osobním presinku jsme ztrácely zbytečně míče. Nevyrovnaly jsme se s příliš agresivní obranou a vyprodukovaly jsme celkem 28 ztrát. Přesto výsledek utkání vypadá přijatelněji než to, co jsme na hřišti předváděly.

Body:  Kubíčková E. 25 - triple-double (1x3, TH 13/12 !!! 13 doskoků, F+ 10), Szabó V. 15 (2x3, 6/3, 11 doskoků), Urbančíková N. 11 (1x3, 3/2), Durčáková T. 3 (4/1), Břenková A. 3 (2/1), Vajglová S. 3, Snopková B. 2, Kopecká P. 1 (2/1),

BA Sparta - BK Havířov  59 : 67 (11:17, 29:30, 43:53)

To, že na Spartě umíme hrát (vloni překvapivá výhra), jsme dokázaly v neděli. Naopak jsme to byly my, kdo lehce skóroval při soupeřově osobním presinku. V prvním čtvrtině jsme těžily z rychlého protiútoku. Drama začalo od 35. minuty, kdy jsme postupně ztrácely 11-ti bodové vedení, naši hru ovládla nervozita a strach o vítězství. Za posledních 5 minut jsme daly pouze 1 koš ze hry a 4 TH (z 6 pokusů). Naštěstí Sparta nepromněňovala a my se mohly radovat z vítězství. Na úspěchu spo podílel celý tým, jen bych ráda vyzvedla výkon Eldy, která odehrála utkání s velkým přehledem na obou polovinách hřiště.

Body:  Kubíčková E. 20 (TH 6/4, 13 doskoků, 9 zisků!!), Urbančíková N. 15 (2x3, 6/5), Durčáková T. 11 (4/1), Szabó V. 9 (1x3), Kopecká P. 5 (2/1), Bělicová E. 4 (2/2), Břenková A. 3 (2/1), Snopková B., Vajglová S.