Úvod » 2018 - 2019 » U15 - extraliga

Na Strakonice a Spartu doma jsme nestačily

publikováno 04.02.2019 (aktualizováno 02.07.2019)

K Havířov - BK Strakonice   52 : 78 (19:21, 33:38, 43:57)

Strakonický tým nás předčil rychlostně, nezvládly jsme ubránit 1 na 1. Náš výkon srážely zbytečné ztráty, po kterých soupeř snadno skóroval a ztrácely jsme na obranném i útočném doskoku.   Do poločasu jsme se soupeřem držely krok, ve třetí čtvrtině si soupeř vytvořil náskok, který postupně navyšoval. Na výkonu se zcela určitě projevila i  "marodka", která náš tým postihla poslední 2  týdny.

Body:  Válková L. 17 (1x3, TH 10/6), Hájková N. 13 (10/7), Břenková A. 11 (2/1), Lapišová K. 4, Krajíčková A. 4 (2/2), Hejsková E. 3 (1x3), Slížová K., Ježová E., Macurová N.

BK Havířov - BA Sparta Praha    62 : 93 (15:32, 31:55, 39:70)

V neděli přijel soupeř z čela tabulky. V prvním poločase jsme si zvykaly na rychlou hru Sparty, ve druhém poločase jsme dokázaly držet se soupeřem krok a tento úsek jsme prohrály jen o 7 bodů.

Body:  Válková L. 27 (3x3, 12/8), Hájková N. 16 (6/4), Břenková A. 10 (6/2), Lapišová K. 7 (6/3), Hejsková E. 2, Slížová K., Ježová E., Macurová N.