Úvod » 2018 - 2019 » U17 - nadregionální liga

výhra v Krnově i ve FM

publikováno 08.02.2019 (aktualizováno 02.07.2019)

TJ Loko Krnov - BK Havířov B   55 : 62   (11:12, 24:26, 34:45)

body: Lapišová K. 20 (3x3, 5/5), Hejsková 11 (2/1), Bělicová E. 10 (2/0), Snopková 8 (7/4), Künzelová 8 (2/2), Vajglová 4, Dvořáková 1, (2/1). Bernacíková

Po celou dobu vyrovnané utkání zlomila až 3 čtvrtina, kde se náš tým dostal lehce do vedení. Závěrečnou čtvrtinu jsme se soupeřem hrály opět vyrovnaně a závěr už takticky udržely. Trápily jsme se v obraně a postupném útoku.

BK Frýdek- Místek  - BK Havířov   69 : 85   (10:21, 24:43, 50:67)

V tomto utkání jsme se do vedení dostaly již v 1. čtvrtině a nezratily ho do konce utkání. Všechny holky zahrály výborně.

body:  Künzelová 17 (3/1), Lapišová 16 (3/2),  Bělicová 15 (3/1), Snopková 10 (1x3, 4/3), Vajglová 9 (1/1),  Hejsková 7 (4/3), Bernacíková 6, Slížová 3 (1/1), Dvořáková 2