Úvod » 2018 - 2019 » U17 - extraliga kadetek

Porážka doma s KP Brnem

publikováno 25.02.2019 (aktualizováno 02.07.2019)

BK Havířov- KP Brno   55 : 73 (15:21, 21:43, 41:58)

Do utkání jsme vstoupily příliš odevzdaně. Po 5. minutách hry jsme prohrávaly 2 : 12. Do poločasu brňanky svůj náskok zvýšily až na 20 bodů. V poločasové pauze jsme si stanovily cíl, což jsme částečně splnily. Vyhrály jsme druhý poločas. Soupeř nás předčil v úspěšnosti střelby i na doskoku. Čeká nás náročný závěr sezóny a boj o záchranu v soutěži. Věřím, že budeme brzy kompletní a přijdou i lepší výsledky.

Body: Szabó V.  15 (1x3, 3/2), Durčáková V. 12 (3/2), Urbančíková N. 11 (1x3, 4/4), Snopková B. 5 (2/1), Hájková N, 4, Bělicová E. 4, Břenková A. 2 (4/0), Kopecká P. 2, Vajglová S.