Úvod » 2018 - 2019 » U17 - nadregionální liga

Domácí výhra s Příborem

publikováno 11.03.2019 (aktualizováno 02.07.2019)

BK Havířov B - BK Příbor   66 : 51  (8:16, 20:28. 46:42)

Do poločasu jsme se podřídily hře soupeře a nemohly se vůbec dostat do zápasu. Jasné koše nepadly. Druhá půle však přinesla obrat, kde jsme se především zlepšenou obranou a zisky dostaly zpět do utkání. Také střelba trojek a dobrá úspěšnost trestných hodů nám dnes přinesla vitězství.

body: Bělicová 15 (10/9), Hájková 14 (1/1, 3x3), Snopková 12 (3/3, 1x3), Lapišová 11 (2/2, 1x3), Hejsková 7 (4/2, 1x3), Slížová 3 (1x3), Dvořáková (2/0), Bernacíková,