Úvod » 2018 - 2019 » U17 - extraliga kadetek

Prohra doma se Žabinami, venku na Slovance, výhra v Pardubicích

publikováno 11.03.2019 (aktualizováno 02.07.2019)

BK Havířov - Žabiny Brno  64 : 75 (18:24, 32:38, 45:62)

V dohrávce proti Žabinám nám chyběla energie na útočné i obranné polovině. Velmi špatně jsme bránily, soupeři jsme dovolily spoustu košů z rychlého protiútoku. Přísnější měřitko snesla pouze Elda, která byla výborná na obou polovinách hřiště.

Body: Kubíčková E. 31 (4x3, 2/1, 11 doskoků), Urbančíková N. 14 (2x3, 2/2), Durčáková T. 9 (1/1), Szabó V. 6 (2/2, 10 doskoků), Kopecká P. 2 (2/0), Bělicová E. 2, Snopková B., Břenková A., Hájková N.

Basket Slovanka - BK Havířov 85 : 59 (29:19, 56:30, 69:43)

Proti jednomu z kandidátů na titul jsme neodehrály špatné utkání. Velký rozdíl byl však v proměňování šancí. Slovanka byla v poločase na 50% ve střelbě za 3 body, my jsme naopak neproměňovaly jasné šance. Druhý poločas jsme i díky soupeřově prostřídání udržely remízu.

Body: Szabó V. 15 (1/1), Urbančíková N. 13 (2x3, 4/3), Bělicová E. 11 (1x3), Dručáková T. 8, Kubíčková E., Snopková B. 4, Kopecká P. 2 (8 zisků), Klimenková D.

BK Pardubice - BK Havířov  47 : 53 (14:11, 24:35, 34:45)

V Pardubicích jsme opět upadly do podprůměrného výkonu, a to především na útočné polovině. O něco vyšší soupeř nás přetlačil pod košem. Ve 32. minutě jsme vedly 50 - 34, posledních 8 minut jsme nedaly koš ze hry. Přestože se pánové s píšťalkou v závěru hodně snažili, utkání jsme dovedly do vítězného konce.

Body: Kubíčková E. 22 (3x3, 4/3, 11 doskoků), Durčáková T. 10 (2/2), Urbančíková N. 8 (2x3), Szabó V. 8 (1x3, 5/3), Snopková B. 5 (4/3), Kopecká P., Bělicová E., Klimenková D.