Úvod » 2018 - 2019 » U17 - extraliga kadetek

Domácí prohra s Chomutovem, výhra nad Pardubicemi

publikováno 05.05.2019 (aktualizováno 02.07.2019)

BK Havířov - Levhartice Chomutov 71 : 78 (24:13, 42:37, 54:50)

Ve velmi důležitém utkání jsme nedokázaly udržet dobrý výkon po celý zápas. Hrály jsme ve vlnách, kdy se dobré úseky střídaly s mizernými. Nedokázaly jsme využít toho, že soupeř nepřijel v kompletní sestavě. X- faktorem utkání byla chomutovská hráčka Kadlecová, která podala skvělý výkon. Nastřílela 37 bodů, rozhodčí nám zapískali na tuto hráčku 13 faulů. Zcela určitě se nemůžeme vymlouvat na výkon rozhodčích (výkon D. Holaňe byl však katastrofální). Utkání jsme si prohrály samy.

Body: Kubíčková E. 21 (1x3, 8/6), Urbančíková N. 18 (2x3, 7/4), Durčáková T.  13 (1x3, 2/2), Kopecká P. 8 (1x3, 1/1), Bělicová E. 7 (6/5), Břenková A. 4, Snopková B., Klimenková D., Vajglová S.

BK Havířov - Studánka Pardubice  80 : 45 (19:18, 35:22, 54:36)

Do velmi důležitého utkání jsme nastoupily pouze se sedmi hráčkami. O víkendu nás zasáhla zranění a nemoc. V první čtvrtině jsme velmi špatně bránily a dovolily jsme soupeři držet s námi krok. Ve druhé čtvrtině jsme se mírně soupeři bodově odpoutaly, ve 25. minutě snížil soupeř na rozdíl 8 bodů. Poté jsme změnily obranu a rychlými protiútoky jsme postupně navyšovaly náskok. Nepříjemné je zranění Páji 1 minutu před koncem. Věříme, že zranění nebude vážné a přejeme ji brzké uzdravení.

Body: Kubíčková E. 27 (1x3, 8/5, 15 doskoků), Durčáková T. 18 (1x3, 6/3), Urbančíková N. 11 (1/1), Kopecká P. 8 (6/6, 7 zisků), Bělicová E. 8 (5/4), Vajglová S. 5 (1x3), Snopková  3 (1x3, 10 doskoků)