Úvod

Domácí těsná prohra s Žabinami, prohra s KP Brnem

publikováno 11.11.2019 (aktualizováno 03.08.2020)

BK Havířov - BK Žabiny   62 : 64  (24:17, 37:38, 44:51)

body: Válková 24 (3x3, 10/7), Krajíčková 14 (1x3, 2/1), Bělicová J. 7 (2/1),  Ježová 6 (2x3), Hrbáčová 5 (2/1), Macurová 4, Doležajová 2, Lapišová, Križanová, Pelikánová

V sobotu holky odehrály výborné utkání. I přesto, že jsme měly velké množství ztrát především z přihrávek,  dokázaly jsme se rychle vráti do obrany a nedovolily soupeři zatížit náš koš. Ve třetí Q přišel výpadek, vstřelily jsme pouze 7 bodů a trápily jsme se v postupném útoku. Soupeř po celou dobu utkání měl v obraně zacpanou bednu a pro nás bylo obtížně trefit koš z dálky. Závěrečnou čtvrtinu jsme zlepšily obranu a dotáhly skóre.  Týmu Brna se podařilo pár sekund  před koncem útoku bodovat. V posledních vteřinách Lucka šla do nájezdu, ale faul na ní odpískán nebyl. Zasloužily bychom si prodloužení, bylo by to určitě spravedlivé.

BK Havířov - KP Brno    44 : 68   (13:20, 20:38, 36:52)