Úvod

Mladší žákyně si připsaly první 2 výhry !!!

publikováno 18.11.2019 (aktualizováno 03.08.2020)

BK Havířov - OSK Olomouc    57 : 49   (19:14, 27:27, 39:37)

body: Bělicová J. 25 (5/2, 1x3), Doležajová E. 11 (2/1), Hejlová 6, Lapišová T. 6, Križanová 6, Hrbáčová 3 (3/1), Pelikánová 2, Vajdová, Doležajová B., Křenková

Do utkání jsme vstoupily výbornou obranou,  hrály jsme kolektivně a zvládly také ubránit nájezdy soupeře. Nebály jsme se hrát rychle dopředu a viděly jsme se v postupném útoku.  Ve velmi vyrovnaném utkání byla oporou Jana B., která naše první vítězství uzavřela úspěšnou trojkou z půlky hřiště.

BK Havířov - VALMEZ       60 : 41    (17:5, 32:8, 46:29)

body: Doležajová E. 16 (6/4), Lapišová 10, Hrbáčová 8 (4/0), Hejlová 6, Križanová 6, Křenková 4, Pelikánová 4, Vajdová, Doležajová B.

Nedělní utkání bylo od počátku v naší režii. Pokračovaly jsme ve výborné obraně a dávaly koše z rychlých přechodů. Na obranných i útočných  doskocích dnes výrazně pomohla Eliška D. Druhou půli jsme začaly hodně ospale a nechaly soupeře nasázet 21 slepených bodů.  Především série přihrávek přímo do rukou soupeře byla chvílemi na ručník. Závěrečnou čtvrtinu už jsme se trochu uklidnily a uhrály si druhé a zasloužené vítězství.