Úvod

Vysoká výhra ve ValMezu a v Příboře

publikováno 02.12.2019 (aktualizováno 03.08.2020)

BK Příbor - BK Havířov B    49 : 87   (20:19, 30:48, 43:61)

body: Hájková 24 (1x3, 11/7), Lapišová 20 (7/4), Krajíčková 15 (1x3, 6/4), Vajglová 12 (1x3, 11/7), Snopková 11 (2x3, 12/5), Hejsková 5 (2/1), Ježová

Naše kadetky dnes odehrály na půdě soupeře utkání ve vysokém tempu. Od počátku jsme byly ve vedení, dobře jsme bránily a hrály rychle dopředu. Pohodové utkání jsme s přehledem vyhrály.

ValMez - BK Havířov   49 : 91  (4:20, 13:45, 31:65)    Holky přivezly výhru !

body:  Lapišová 26 (1/0), Hájková 24 (2/3), Krajíčková 13 (1x3, 6/4), Macurová 8, Hejsková 7 (1x3), Slížová 6 (2/0), Ježová 5 (1x3), Bernacíková 2

Holky vstoupily do utkání velmi dobře, dobrá obrana a rychlý basket. V druhém poločase polevily a dovolily soupeři jednoduché koše. Náš tým hrál v druhé půli s Valmezem bodově vyrovnaný zápas.  Všechny hráčky bodovaly.