Prohra v Českém poháru se SBŠ Ostravou

publikováno 16.12.2019 (aktualizováno 03.08.2020)

Český pohár žen

BK Havířov - SBŠ Ostrava  68 : 91 (19:22, 35:43, 43:72)

Proti favoritovi jsme hrály s příliš velkým respektem. Do poločasové přestávky jsme se bodově držely, byly jsme překvapivě lepší i na doskoku. Nepodařený vstup do druhé části hry nás stál lepší výsledek. Soupeř se šňůrou 14:1 dostal do pohodového vedení a my jsme svěsily hlavy a nebojovaly. Třetí čtvrtinu jsme prohrály 8:21. Ve čtvrté čtvrtině jsme se přeci jen zvedly a zabojovaly.  Poslední čtvrtinu jsme vyhrály 25: 19. Za výsledek se rozhodně nemusíme stydět. Byla to pro nás dobrá zkušenost. Děkujeme za podporu fanouškům a hráčkám BK za podporu v hledišti.

Body: Paťorková A. 19 (TH 6/5, 14 doskoků), Kubíčková E. 15 (1x3, 2/2), Menšíková K. 10 (2x3), Morávková a. 8 (3/2), Drtilová M. 1x3, 2/1), Káňová K. 4, Štursová K. 4, Kuběnová T., Snopková B.