Úvod

Doma výhra nad Pardubicemi, prohra s USK Praha

publikováno 12.01.2020 (aktualizováno 03.08.2020)

BK Havířov - BK Studánka Pardubice  85 : 68 (23:24, 52:38, 69:56)

Juniorky vstoupily v Novém roce do sezóny vítězně. Opět jsme se nevyvarovaly herních výkyvů. Po skvělém začátku 11 :3, jsme dovolily soupeři vyrovnat na 16:16 a v závěru 1Q jsme ho dokonce pustily do vedení. Důležitý náskok jsme vytvořily ve 2Q. Dnes jsme výborně střílely za 3 body. Celkem jsme trefily 10 trojek z 25 pokusů (40%). Náš dres dnes premiérově oblékla hostující hráčka ze SBŠ Ostravy Alča Báčová, která se uvedla skvělým výkonem. Dnes výborný výkon podala také Aňa s Eldou.

Body: Paťorková A. 30 (15 doskoků, 3x3, TH 5/3, užitečnost 40!!), Kubíčková E. 24 (5x3, 4/3), Báčová A. 18 (2x3, 4 zisky), Bělicová E. 7 (3/3), Durčáková T. 4, Urbančíková N. 2, Kuběnová T.  (3zisky, 4 AS), Břenková A., Snopková B.

BK Havířov - USK Praha  72 : 95 (22:26, 40:43, 62:64)

První 3 čtvrtiny jsme byly naprosto vyrovnaným soupeřem. Dokázaly jsme se vyrovnat s výškovou převahou ( doskok 43:42), hrály jsme s chutí. Kolaps přišel v první pětiminutovce závěrečné čtvrtiny, kterou jsme prohrály rozdílem 2 : 17. Soupeř přitvrdil v obraně, ztrácely jsme míče a dostávaly jednoduché koše. Je to škoda, mohly jsme rozhodně uhrát lepší výsledek. Závěrečnou čtvrku jsme prohrály 10 : 31.

Body: Kuběnová T. 21 (1x3, 1/0), Bačová A. 15 (1x3, 6/6, 6 zisků!), Kubíčková E. 15 (2x3, 1/1), Paťorková A. 12 (8/4, 19 doskoků!!), Bělicová E. 8, Lapišová K. 1 (3/1), Durčáková T., Urbančíková N., Snopková B., Hájková N.