Úvod

Prohra doma s Bruntálem i Krnovem

publikováno 03.02.2020 (aktualizováno 03.08.2020)

BK Havířov - Bruntál   52 : 55   (10:17, 24:30, 40:45)

Body: Bělicová J. 20 (2/1, 1x3), Hejlová J. 10 (3/0), Hrbáčková M. 10 (10/2), Smolíková K. 9 (2/1), Lapišová T. 2 (6/2), Križanová B. 1 (2/1), Pelikánová K., Křenková E., Vajdová J., Doležajová B.

V sobotním zápase nám utekla 1Q, kterou jsme prohrály rozdílem 7 bodů, ostatní čtvrtiny jsme těsně vyhrály. Soupeř měl přesnější ruku v zakončení, a to rozhodlo. Bojovaly jsme, v závěru se nám podařilo stáhnout na rozdíl 2 bodů, ale na víc nám nezbylo sil.

BK Havířov - Loko Krnov    40 : 63  (21:12, 26:34, 31:49)

body: Hejlová 14 (12/6), Hrbáčová 7 (8/3), Križanová 7 (2/1), Pelikánová 4, Bělicová J. 4 (6/2), Doležajová B. 2, Lapišová T. 2 (4/0), Křenková, Vajdová

Do zápasu jsme vstoupily sebevědomě  a velmi dobře. Náskok soupeř dorovnal a nám se už nepodařilo dostat do vedení. Klíčová byla 3Q, ve které se nám podařilo dát koš až v posledních minutách. Problém nám dělá přechod na útočnou polovinu a přesnost v zakončení.