Výhra doma nad BA Spartou i BK Strakonicemi

publikováno 10.02.2020 (aktualizováno 03.08.2020)

Juniorky jsou ve hře o play-off !!!

BK Havířov - BA Sparta  98 : 67 (25:19, 46:39, 70:49)

Juniorky navázaly na úspěšný víkend kadetek a přesvědčivě zvítězily v obou důležitých zápasech. Do konce základní části zbývají 4 zápasy a naše hráčky mají velkou šanci postoupit do play-off.

V sobotu jsme podaly nejlepší výkon v sezóně. BA Sparta držela s námi v 1.poločase krok úspěšnou střelbou za 3 body, především v 1Q. Do poločasu jsme si vytvořily mírný náskok díky výborné práci na útočném doskoku. Zásadní obrat přišel ve 3Q, ve které jsme skvěle bránily a ze zisků skórovaly. Dnes se k tradičním oporám Ani, Eldě a Kuběn přidaly výborným výkonem Durča s Běli.

Body: Paťorková A. 23 (1x3, 15 doskoků, TH 6/4), Kuběnová T. 22 (3x3, 3/1), Durčáková T. 21 (5/5), Kubíčková E. 16 (1x3, 2/1, 17 doskoků), Bělicová E. 13 (5/5), Snopková B. 3 (1x3), Urbančíková N., Vajglová S.

BK Havířov - Strakonice  76 : 60 (20:13, 37:26, 59:42)

V neděli se hrálo o šanci na postup do play-off. Ve Strakonicích jsme prohrály o 4 body a k vítězství jsme potřebovaly i lepší skóre ze vzájemných zápasů. Dnes opět dobrá práce v obraně a na útočném doskoku. Byly jsme úspěšné na čáře TH (21/17). I přes úzkou rotaci jsme dokázaly udržet vysoké tempo hry.

Výhry nejsou náhodné, jsou zasloužené díky dobré tréninkové morálce.

Body: Kubíčková E. 28 (1x3, 5/5, 10 doskoků, 5 zisků), Kuběnová T. 13 (5/5), Paťorková A. 12 (10/6, 21 doskoků), Bělicová E. 12, Durčáková T. 9 (1/1), Vajglová S., Snopková B., Urbančíková N.