Úvod

Těsná prohra doma s Hradcem, výhra nad Trutnovem

publikováno 17.02.2020 (aktualizováno 03.08.2020)

BK Havířov - Sokol Hradec Králové  72 : 74 (19:20, 33:35, 51:50)

Kadetky byly dnes blízko dalšímu cennému skalpu. V poslední čtvrtině byly z větší části ve vedení (ve 36.minutě 68 :60), ale v závěru neproměnily na rozdíl od soupeře nabídnuté šance  a odnesly si tak velmi těsnou porážku.

Body: Kubíčková E. 21 (10/7, 14 doskoků), Pěchová Z. 14 (9/8), Szabó V. 12 (1x3, 1/1), Válková L. 9 (3/1), Urbančíková N. 6 (2/2), Durčáková T. 6, Bělicová E. 4, Břenková A., Hájková N., Lapišová T., Vajglová S.

BK Havířov - BK Trutnov  91 : 69 (26:18, 51:30, 65:54)

Splnily jsme povinnost porazit na domácí půdě celek ze spodní části tabulky. Náš výkon však nebyl nijak oslnivý, 3Q jsme dokonce prohrály rozdílem 10 bodů. V tom utkání jsme příliš mnoho ztrátovaly, připsaly jsme si jich celkem 25.

Body: Kubíčková E. 21 (6/5, 10 doskoků), Pěchová Z. 20 (7/7, 1x3), Bělicová E. 12 (2/2), Válková L. 7 (1/1), Břenková A. 7 (2/1), Urbančíková N. 7 (1x3), Szabó V. 5 (1x3), Lapišová T. 5 (1/1), Hájková N. 4, Durčáková T. 3 (2/1), Vajglová S.

Kadetky si drží 4. kola před koncem základní části 4. místo s náskokem 1 bodu. Za 14 dní vyjíždějí k utkáním do Brna a pak následuje doma dvojička BA Sparta a HB Basket