Úvod

Na východu Čech bez úspěchu

publikováno 24.02.2020 (aktualizováno 03.08.2020)

Sokol Hradec Králové - BK Havířov   69 : 64  (17:17, 35:35, 51:49)

Juniorky odehrály velmi dobré utkání v Hradci, bohužel  v závěru nedokázaly udržet 9-ti bodové vedení a z Hradce odjíždějí s prázdnou. Vyššího soupeře jsme dokázaly přeskákat 52 :48, byly jsme úspěšné ve střelbě za 3 body (20/8 - 40 %), ale soupeř nás trestal z našich ztrát a v závěru měl díky větší rotaci více sil. Náš výkon byl na hranici našich možností a je třeba holky pochválit.

Body: Paťorková A. 19 (2x3, TH 6/5), Kuběnová T. 19 (3x3), Kubíčková E. 18 (1x3, 4/3), Urbančíková N. 5 (1x3), Bělicová E. 3 (1x3, 11 doskoků), Durčáková T. , Snopková B., Vajglová S.

BK Loko Trutnov - BK Havířov   93 : 69 (22:17, 49:39, 77:57)

V neděli jsme odehrály po dlouhé době velmi špatné utkání. Do poločasu jsme celkem držely krok (přestože jsme měly střelbu za 2 b. 24 % a za 3b. 50 %). Hrál se velmi ofenzivní basketbal, v 1. pol. padlo celkem 12 trojek (7:5). Po poločasové přestávce otevřel skóre soupeř 2 trojkami v řadě a úsek mezi 20.-25 min. jsme prohrály 18 : 3. Dnes jsme nestíhaly rychlostně, soupeř hrál s velkou energií. Zápas se nám vůbec nevydařil.

Body: Kubíčková E. 28 (10 doskoků, 3x3, 8/5), Kuběnová T. 25 (3x3, 1/0), Paťorková A. 12 (18 doskoků, 1x3, 3/3), Báčová A. 2, Bělicová E. 2 (2/2), Urbančíková N., Durčáková T., Vajglová S., Snopková B.

Dvě kola před koncem základní části je spodní část tabulky nebývale vyrovnaná. Na dvě postupová místa do play-off má reálnou šanci 5 týmů. Poslední 2 zápasy hrajeme doma s KP a Žabinami, přičemž právě utkání s KP Brnem bude pro nás klíčové. Závěr základní části bude hodně zajímavý