Úvod

Kadetky zvítězily 2x v Brně a drží si 4. pozici v extralize

publikováno 02.03.2020 (aktualizováno 03.08.2020)

BK Žabiny Brno - BK Havířov  55 : 62 (7:19, 23:35, 31:47)

Na Žabinách jsme vedly 39 min. Škoda úseku v poslední čtvrtině, kdy jsme z pohodového náskoku (16 bodů) povolily soupeři snížit na rozdíl 3 bodů a udělat v závěru utkání trochu drama. Naštěstí jsme koncovku zvládly a připsaly si důležitou výhru.

Body: Kubíčková E. 21 (1x3, 8/6), Pěchová Z. 16 (1x3, 9/7, 11 doskoků), Válková L. 8 (2/2), Urbančíková N. 5 (2/1), Szabó V. 4, Bělicová E. 4, Durčáková T. 2, Břenková A. 2

KP Brno - BK Havířov  60 : 67 (16:15, 27:43, 37:56)

V neděli jsme začaly velmi ospale. Nedohrávaly jsme souboje o míč, nechodily jsme na doskok a soupeř nám odskočil na vedení 16 : 10. Nejlepší basketbal jsme předváděly ve 2Q. Výbornou obranu 1-1 jsme podpořily úspěšným RP a vytvořily jsme si náskok. Opět jsme si pokazily dojem z dobře odehraného utkání nepovedeným 3.minutovým úsekem ve 4Q a soupeř šňůrou 13:0 se přiblížil na hratelný rozdíl. Potvrdily jsme odolnost a koncovku opět zvládly.

Body: Urbančíková N. 16 (1x3, 2/1), Pěchová Z. 13 (3x3, 10 doskoků), Břenková A. 12 (1x3, 6/3), Kubíčková E. 11 (1x3, 11 doskoků), Szabó V. 7 (1x3), Bělicová E. 4, Válková L. 4, Durčáková T.