Ženy zvládly doma obě utkání

publikováno 21.09.2020

Ženy s plným bodovým ziskem v čele tabulky

BK Havířov - Aritma Praha    65 : 55 (19:9, 34:30, 50:40)

Do nového soutěžního ročníku jsme vstoupily úspěšně a připsaly si tak důležité první body.  Byla však  na nás znát nerozehranost. Dokázaly jsme neproměnit spoustu jednoduchých střeleckých příležitostí, potýkaly jsme se s velmi nízkou úspěšností střelby za 2 i za 3 body.  Musíme rovněž zlepšit práci na obranné polovině (chybovaly jsme v odstupování i v rotaci). Na druhou stranu jsme tyto ukazatele vyvážily velmi dobrou práci na útočném doskoku, získaly jsme výrazně více míčů a méně jsme ztrátovaly (pouze 11 ztrrát). V utkání bodovalo 10 hráček.

Body: Kubíčková E. 17 ((2x3, TH 1/1), Drtilová M. 10 (1x3, 4/3), Káňová K. 9 (1/1), Morávková A. 6(1x3, 2/1), Pavlicová A. 6, Rašková N. 4 (2/2), Kuběnová T. 4, Štursová K. 4, Menšíková K. 3 (2/1), Báčová A. 2, Písková T.

BK Havířov - BA Sparta     80 : 67 (21:21, 34:33, 62:45)

V nedělním utkání jsme v prvním poločase špatně bránily. Pro vývoj utkání byla rozhodující 3. čtvrtina, ve které jsme si udělaly rozhodující náskok. Trefily jsme 5 trojek a šňůrou 17 : 0 jsme se dostaly do pohodového vedení. Dnes jsme střílely z perimetru s úspěšností 40 % (25/10). Dnešní výkon byl lepší než sobotní. Vytvářely jsme si dobré střelecké příležitosti, výbornou práci

Body: Drtilová M. 13 (1x3, 2/2), Káňová K. 12 (2x3), Morávková A. 12 (2x3), Pavlicová A. 10 (1x3, 3/3), Štursová K. 10 (4/4), Rašková N. 8 (1x3, 3/1), Kubíčková E. 7 (1x3), Menšíková K. 5 (1x3, 2/2), Kuběnová T. 3 (1x3), Písková T., Báčová A.