Úvod » U19 - extraliga juniorek » Výsledky + komentáře

Juniorky prohrály doma s KP Brnem

publikováno 27.09.2020

BK Havířov - Žabiny Brno - utkání odloženo pro karanténu týmu Žabin

BK Havířov - KP Brno  63 : 72 (12:18, 25:28, 45:48)

V prvním utkání jsme se postavily soupeřkám z KP Brna, které přijely oslabeny o svou nejlepší hráčku. Vstup do utkání byl pro nás nervózní, neproměňovaly jsme spoustu jasných příležitostí a soupeřky nám začaly bodově odskakovat. Bodové manko jsme postupně dokázaly stáhnout a dostat se do mírného vedení, ale náš výkon byl jako na vlnách a soupeřky se opět ujaly vedení, které již nepustily. Porazila nás jedna hráčka, kdy jsme nebyly schopny být tvrdší ve výpomoci, soupeřkám jsme nechaly spoustu druhých příležitostí k zakončení a nás trápilo nízké procento střelby. Z 63 našich bodů zvládla 33 nastřílet Elda, bohužel, nikdo jiný se nedokázal střelecky chytit. Byly jsme lepším týmem na hřišti, avšak basketbal se hraje na body a pokud nebudeme dávat jasné příležitosti, budeme vyhrávat jen stěží.

Body: Kubíčková E. 33 (4x, 4/3, 11 doskoků), Pěchová Z. 9 (1x3, 2/2), Szabó V. 8 (1x3, 2/1), Bělicová E. 7 (2/1), Durčáková T. 4, Válková L. 2, Snopková B., Hájková N. 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Nábor 2020
     Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace