Úvod » 2021 - 2022 » U19 - extraliga juniorek

Parádní start juniorek v soutěži

publikováno 20.09.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Strakonice - BK Havířov    68 : 77 (24:25, 39:39. 49:56)

Do utkání jsme vstoupily velmi nervózně, vytvářely jsme hloupé ztráty na polovině hřiště a soupeř nás trestal jednoduchými kosi a vytvořil si děsivý náskok hned v polovině první čtvrtiny. Poté jsme se vzpamatovaly a první čtvrtinu dokázaly vyrovnat. První poločas se stále tahal bod po bodu, ve druhé polovině jsme ale začaly lépe a dokázaly utkání otočit ve svůj prospěch. Celé utkání jsme byly jasně lepším týmem, ale díky hloupým chybám výsledek nebyl více přesvědčivý.

Body: Kubíčková E. 27 (TH 9/7), Válková L. 12 (7/7, 1x3), Bělicová E. 11 (4/1), Pěchová Z. 10 (4/1, 1x3), Szabó V. 8, Urbančíková N. 7 (1x3, 2/2), Vajglová S. 2, Lapišová K.

HB Basket Praha - BK Havířov  80 : 89 (21:19, 42:46, 59:68)

V neděli jsme nastoupily opět ospale, kupily jsme spoustu hloupých chyb v obraně, které nás provázely cely víkend a neproměňovaly jsme jasné šance. Soupeř nás trápil svými rychlými protiútoky. Vstup do druhé půle byl opět v naši režii, zlepšily jsme obranu 1 na 1, z čehož pramenily naše rychle koše na druhé polovině. Náskok jsme si již pohlidaly a vezeme tak domu z prvních utkání cenné 4 body

Body: Kubíčková E. 25 (2x3, 6/5), Válková L. 18 (1x3, 2/1), Szabó V. 13 (3x3), Bělicová E. 12 (1x1, 2/1), Urbančíková N. 10 (2x3), Pěchová Z. 9 (1x3), Vajglová S. 2 (2/2), Lapišová K.