Úvod » 2021 - 2022 » 1. liga žen

Výhra žen v přípravném utkání

publikováno 27.09.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - Slovan Bratislava   76 : 57 (21:20, 38:34, 57:44)

První přípravné utkání, které bylo zároveň generálkou před nadcházející sezónou, vyšlo domácím hráčkám na jedničku. Soupeř je nováčkem ve slovenské extralize. Po vyrovnaném prvním poločase jsme šli do výraznějšího vedení ve 3. čtvrtině. Mohli jsme se opřít o střelbu z perimetru (9 trojek), v obraně jsme hráli aktivně a body jsme získávali z rychlého protiútoku. Bodovaly všechny hráčky, některé si připsaly první body v ženské kategorii.

Body: Drtilová M. 15 (1x3, 2/1), Busková G. 12 (3x3, 2/1), Pěchová Z. 11 (1x3, 2/2), Kubíčková A. 10 (1x3, 2/1), Menšíková K. 8 (4/4), Báčová A. 6, Szabó V. 6 (2x3), Šandová T. 3 (1x3), Bělicová E. 2, Pavlicová A. 2, Kloknerová B. 2, Konečná J. 1 (2/1)