Úvod » 2021 - 2022 » U14 - žákovská liga

První výhra v žákovské lize !!

publikováno 27.09.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - Basket Ostrava   75 : 34  (12:8, 26:25, 57:27)

body: Brudná M. 19 (9/3), Wronková A. 14, Runštuková 14 (8/4), Olbertová 13 (1x3), Vildová 4, Brudná E. 3 (2/1), Wronková V. 2 (2/0), Rupčíková 2, Lysoňová 2, Gorčáková 1 (2/1), Ressová 1 (2/1), Barvíková

V tomto utkání jsme do poločasu hrály vyrovnaně. Přizpůsobily jsme se hře soupeře a dělaly jednu ztrátu za druhou, nedokázaly jsme trefit koš v samostatném nájezdu. Od druhé půle jsme se především výbornou obranou dostaly do herní pohody, zlepšily koncovku a dotáhly utkání do jasného vítězství.

BK Havířov - SBŠ Ostrava   25 : 85  (0:29, 5:41, 11:65)

body: Runštuková 9 (1/1), Wronková A. 8 (10/0), Brudná E. 3 (2/1), Brudná M. 2, Gorčáková 2, Wronková V. 1 (2/1), Olbertová (2/0), Barvíková

Dnes byl soupeř nad naše síly. Bojovaly jsme a také dokázaly zaútočit (TH 21/3), zbytečné obavy nám někdy svazují nohy. Ztrácely jsme dnes hlavně na obranném doskoku a z nepřesných přihrávek.

Basketbal se učíme, je důležité, že zápasy nevzdáváme a hrajeme do posledních chvil. Celému týmu patří za víkend obrovská pochvala.