Vysoká výhra nad Startem Ostrava, prohra se SBŠ Ostravou a Basketem Ostravou

publikováno 04.10.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - SBŠ Ostrava  47 : 97  (13:26, 24:48, 39:70)

body: Hejlová 29 (17/7), Wronková A. 8 (1x3,2/1), Olbertová (6/2), Brudná 2, Wronková V. 2, Ressová 2, Karásková 2, Doležajová, Vildová, Gorčáková

Soupeř hrál celý zápas rychle dopředu, silný byl ve hře 1na1. Svou výškovou převahu dokázal výborně zužitkovat.  Do poločasu jsme se držely v obraně i v útoku a hrály pěkný basket. Od druhé půle nám začaly docházet síly, ztrácely jsme míče, zbrkle zakončovaly a nevracely se do obrany.  Náš tým tvořený převážně mladším ročníkem stále sbírá zkušenosti a je zápas od zápasu lepší.

BK Havířov - BK START Ostrava  113 : 30  (33:2, 64:14, 89:18)      Vysoká výhra na domácí palubovce!!!

body: Hejlová 37 (3/1), Ressová 14, Brudná M. 13 (1/1), Wronková A. 12, Wronková V. 10 (2/0),  Doležajová B. 9 (2/0), Karásková 8, Olbertová 6 (2/0), Vildová 2, Gorčáková 2

Utkání jsme měly pod kontrolou od samého počátku. Hrály jsme velmi rychle a každá hráčka dnes skórovala. Na konto soupeře jsme dnes připsaly naši první stovku.

BK  Havířov - Basket Ostrava  59 : 81  (18:15, 29:39, 48:61)

body: Hejlová 21 (17/5), Gorčáková 11 (1x3), Doležajová 8, Olbertová 7 (1x3), Ressová 4, Wronková A. 4, Wronková V. 4 (2/0), Vildová, Karásková, Brudná M.

Utkání s Basketem Ostrava bylo velmi tvrdé.  Musely jsme se vypořádat s výškovou převahou.  Dovolily jsme soupeři druhé a třetí střely, ze kterých nakonec padl koš.  Holky bojovaly do posledního hvizdu a nic nevzdaly, i když hrály ve velkém oslabení, jak v útoku, tak i v obraně.  Nepříjemnou zprávou totiž  je, že se nám v prvních minutách zranila Miška a do utkání již nenastoupila.  Přejeme jí brzské uzdravení a rychlý návrat na palubovku.