Úvod » 2021 - 2022 » 1. liga žen

Ženy jsou v čele tabulky a zůstávají zatím neporaženy

publikováno 11.10.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - Aritma Praha  86 : 55 (20:15, 31:25, 61:35)

Aritma přijela jen se 6 hráčkami a v prvním poločase s námi držela krok. Ve druhé půli jsme zlepšily obranný doskok a začalo se nám dařit střelecky. Vytvořily jsme si dostatečný náskok a do hry se zapojil všechny hráčky. Střelecky se dařilo Gábě Buskové.

Body: Busková G. 24 (3x3), Drtilová M. 15 (2x3), Szabó V. 13 (1x3), Pěchová Z. 12 (2x3, 2/2), Menšíková K. 10 (3x3, 2/1), Báčová A. 4, Konečná J. 4, Kubíčková E. 4, Šandová T., Kloknerová B.

BA Sparta - BA Sparta Praha  79 : 61 (15:14, 36:30, 51:39)

Proti Spartě bylo v prvním poločase utkání vyrovnané. Ve třetí čtvrtině jsme změnily osobní obranu na zónovou a soupeř se proti ní nedokázal prosadit. Opět dostaly příležitost všechny hráčky. Tahounem družstva byla Kristýna Menšíková, výborný zápas odehrála juniorka Zuza Pěchová.

Body: Pěchová Z. 25 (3x3, 4/4), Busková G. 20 (3x3, 4/3), Menšíková K. 17 (2x3, 7/7), Šandová T. 7 (1x3), Báčová A. 3 (1x3), Szabó V. 2, Konečná J. 2, Kloknerová B. 2, Drtilová M. 1 (2/1), Vajglová S.