Úvod » 2021 - 2022 » U17- liga dorostenek

Prohry v Pelhřimově a v Benešově

publikováno 25.10.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Sojky Pelhřimov - BK Havířov   77 : 86 (18:19, 35:37, 54:59)

V Pelhřimově jsme odehrály utkání ve velkém tempu. Musely jsme bojovat se soupeřovou početní, výškovou a výhovou převahou. Ještě ve 34. minutě utkání jsme byly ve vedení, bohužel úzká rotace nás v posledních 6 minutách doběhla a nám nezbyly na závěr síly. I tak si holky zaslouží pochvalu, protože na hřišti nechaly všechnu energii, kterou měly.

Body: Hejlová J. 30 (TH 16/6), Doležajová E. 20 (4/4), Hrabovská T 17 (2x3, 6/3),Pavelková T. 8, Doležajová B. 2, Mančíková K., Karásková H.

BC Benešov - BK Havířov  73 : 54 (16:11, 27:24, 48:38)

V nedělním utkání na nás byla znát velká únava ze sobotního zápasu. Soupeř točil všech 12 hráček a my neměly fyzický fond. Byl to velmi náročný víkend a jen doufám, že se zraněné a nemocné holky vrátí a budeme hrát v širší rotaci.

Body:  Doležajová E. 19 (2x3, 3/1), Hejlová J. 14 (10/2), Hrabovská T. 7 (4/1), Mančíková K. 6 (3/2), Doležajová B. 4 (2/2), Karásková H. 2, Pavelková T. 2 (2/0)