Úvod » 2021 - 2022 » 1. liga žen

Ženy si vezou první porážku

publikováno 01.11.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

Sokol Nusle - BK Havířov   60 : 54 (12:19, 30:32, 41:49)

Do sobotního utkání jsme vstoupily velmi dobře, dařila se nám střelba z dálky a vytvořily jsme si slušný náskok. Bohužel, od druhé čtvrtiny jsme se střelecky trápily a díky malým rozměrům tělocvičny jsme nenašly skulinky k nájezdům. Soupeřky náš přehrály pod košem, kde disponovaly svou výškou a zkušenostmi oproti našemu mladému týmu. Výsledek je ale velmi přijatelný do domácí odvety

Body: Drtilová M. 18 (2x3, 2/2), Busková G. 13 (2x3, 4/3), Menšíková K. 12 (4/3, 1x3), Báčová A. 6 (2/2), Pěchová Z. 3 (2/1), Konečná J. 2 (2/2), Szabó V., Bělicová E.

BC Benešov - BK Havířov  50 : 82 (7:20, 21:44, 37:59)

V nedělním utkání jsme nastoupily proti mladému týmu, který stavěl na dvou klíčových hráčkách. V tomto utkání jsme spolu dobře komunikovaly v obraně a dokázaly pivoty soupeře pokrýt. Celé utkání se nám střelecky dařilo, vytvořily jsme si od první čtvrtiny pohodlný náskok, který jsme udržovaly po celé utkání. Toto utkání jsme odehrály v naprosté herní pohodě a střelecky se prosadily všechny hráčky.

Body: Drtilová M. 26 1x3, 4/3), Busková G. 20 (2x3, 2/2), Báčová A. 15 (2x3, 9/7), Menšíková K. 7 (1/1), Szabó V. 5 (2/1), Bělicová E. 4 (2/2), Pěchová Z. 3 (2/1), Konečná J. 2