Úvod » 2021 - 2022 » U15 - žákovská liga

Starší žákyně vítězí nad Startem Ostrava

publikováno 22.11.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK START Ostrava - BK Havířov     45 : 64  (10:23, 31:29, 38:45)

body: Hejlová 27 (1x3, 5/2), Olbertová 17 (1x3), Ressová 10, Vildová 4, Karásková 2 (2/2), Wronková V. 2, Gorčáková 2

Po delší zápasové pauze jsme dnes na půdě soupeře odehrály do poločasu vyrovnané utkání. V 2Q musela opustit hřiště Jiřinka a to byla pro náš tým velká ztráta. Bojovaly jsme, ale chyběla nám jistota v koncovce.  Po poločasu se Jiřinka do hry vrátila  a byla do konce utkání oporou. Holky hrály s velkou chutí,  snažily se v obraně a zápas dotáhly do vítězného konce.