Úvod » 2021 - 2022 » 1. liga žen

Výhra doma i venku nad Pardubicemi

publikováno 13.12.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Studánka Pardubice - BK Havířov   57 : 89 (17:10, 25:41, 38:73)  Ženy se pusunuly na 2. místo v tabulce!!!

V sobotu nastoupily Pardubice se dvěma extraligovými hráčkami. V první čtvrtině se nám střelecky nedařilo. od druhé čtvrtiny jsme těžily z vytažené obrany a dobré střelby. Na vysokém vítězství se podílely všechny hráčky. Nejlepší naší střelkyní byla Adéla Smutná.

Body: Smutná A. 26 (1x3, TH 5/3), Pěchová Z. 17 (3x3), Busková G. 13 (1x3,2/2), Drtilová M. 10 (TH 7/4), Szabó V. 7 (1x3), Pavlicová A. 7 4/3), Šandová T. 7(1x3), Menšíková K.

BK Havířov - BK Studánka Pardubice   105 : 44 (29:19, 55:34, 77:36)

K nedělnímu utkání dorazil soupeř pouze s šesti hráčkami. Od začátku jsme byly lepším týmem a postupně jsme svůj náskok zvyšovaly. Do utkání se po těžkém zranění kolene zapojila Naty Rašková.

Body:  Smutná A. 19 (TH 3/3), Pěchová Z. 18 (2x3), Drtilová M. 17 (1x3), Busková M. 13 (2/1, 12 doskoků),  Šandová T. 9 (1x3), Szabó V. 8 (2/2), Menšíková K. 7 (1x3), Bělicová E. 7 (2/1),  Pavlicová A. 7 (3/1), Rašková N.