Úvod » 2021 - 2022 » U17- liga dorostenek

Výhra v Bruntále a doma s Benešovem

publikováno 23.12.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - BC Benešov   98 : 38 (31:13, 51:22, 76:29)

Výborné utkání odehráhly kadetky v předehrávce proti Benešovu. Dobrou celoplošnou obranou jsme získávaly míče a skórovaly jsme jednoduchými koši. Dnes jsme odehrály poprvé s extraligovými havířovskými hráčkami. Do střelecké tabulky se zapsaly všechny hráčky.

Body: Hrbáčová M. 19 (3/1), Válková L. 15 (1x3), Vasileva V. 14, Vládíková K. 12 (2/2), Hejlová J. 9 (2/1), Zvolánková K. 8, Pavelková T. 7 (1x3), Matějíčková P. 6, Procházková P. 4, Mančíková K. 4

SK Bruntál - BK Havířov   46 : 57 (15:3, 28:18, 38:25)

V dohrávce odehrály kadetky výborné utkání v Bruntále. Soupeř hrál celých 40 min. zónovou obranu. Na začátku utkání to vypadalo z naší strany na debakl, protože jsme si s touto zataženou obranou vůbec nevěděly rady. Ještě ve 3Q jsme prohrávaly rozdílem 13 bodů. V poslední čtvrtině jsme začaly výborně celoplošně bránit a z rychlých brejků jsme skórovaly. Poslední čtvrtinu jsme ovládly 32 : 8 a připsaly si tak letošní druhé vítězství.

Body: Vasileva V. 14 (TH 4/2), Vládíková K. 14 (1x3, 3/1), Hejlová J. 10 (1x3, 3/1), Zvolánková K. 6, Mančíková K. 5 (2/1), Procházková P.  5 (1x3, 2/1), Matějíčková P. 3 (2/1), Pavelková T.