Úvod » 2021 - 2022 » U19 - extraliga juniorek

Juniorky nadělovaly Jablonci, na Spartu nestačily

publikováno 23.12.2021 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - Bižuterie Jablonec nad Nisou  106 : 43 (26:9, 48:21, 84:27)

K sobotnímu utkání k nám zavítal soupeř z Jablonce, který v letošní sezóně ani jednou nevyhrál. Soupeřky cítily šanci, že při našem počtu 7 hráček mohou vyhrát. Opak byl ale pravdou a od první minuty jsme potvrdily roli jasného favorita a dokázaly jednoznačně zvítězit.

Body: Kubíčková E. 39 (1x3, TH 10/8), Bělicová E. 20 (2x3, 6/6),  Pěchová Z. 16 (2x3, 8/6), Urbančíková N. 16 (2x3, 8/8), Vajglová S. 9 (4/3), Hrbáčová M. 2

BK Havířov - BA Sparta Praha  65 : 68 (24:19, 39:31. 51:53)

Nedělní utkání bylo oproti tomu sobotnímu 100 a 1. Se Spartou jsme se utkaly v přímém souboji o prozatímní druhé místo v tabulce. První poločas jsme i navzdory chybám v obraně a zbytečným ztrátám zvítězily. Bohužel, vstup do druhého poločasu nám vůbec nevyšel a soupeř se šňůrou 8:0 dostal zpět do zápasu a od té doby jsme tahaly za kratší konec. Koncovku utkání jsme ještě takticky snížily skóre do odvety. Holkám v úzké rotaci docházely síly, avšak vítězství mohlo být naše. Bohužel, dnešní den se nám ať už individuálně, tak i týmově nevydařil podle našich představ a soupeř nás tak dokázal porazit

Body: Kubíčková E. 19  (TH 6/3), Pěchová Z.  16 ((2x3, 7/6), Szabó V. 12(2x3),  Urbančíková N. 8 (2x3, 5/2), Bělicová E. 4, Hrbáčová M. 4, Vajglová S. 2