Úvod » 2021 - 2022 » U19 - extraliga juniorek

Vydřená výhra nad HB

publikováno 17.01.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

BK Havířov - HB Basket  82 : 72 (23:22, 45:37, 62:53)

V sobotním utkání jsme přivítaly HB Basket, soupeřky, které jsou běhavé, aktivní ke koši a pro nás jasně nepříjemným soupeřem. Vstup do utkání se nám vůbec nevydařil, náš projev byl ospalý, soupeřky byly neustále o krok před námi a my se nedokázaly dostat do tempa. Dvě minuty do konce poločasu jsme konečně začaly hrát náš basketbal a šňůrou 14:0 jsme šly v poločase do vedení 45:37. Do druhého poločasu jsme chtěly vstoupit aktivněji, ale pokračovaly jsme v nedůraze v obraně, a tak soupeřky stále držely krok až do konce utkání. Vítězství v tomto utkání pro nás bylo velmi vydřené. Za pozitivum v tomto utkání je nutno zmínit našich 63 doskoků oproti soupeřovým 39.

Body:Kubíčková E. 26 (4x3, TH 7/6, 20 doskoků!!), Válková L. 14, Pěchová Z. 13 (1x3, 6/6), Bělicová E.12 (4/4), Urbančíková N. 8 (2x3, Szabó V. 6,  Vajglová 3, Lapišová K., Hrbáčová M.